Teamet

Rubrik 2

En fin text här med lite värdeord osv.

Sverige

Niclas Hellqvist

Försäljningschef Sverige

 

niclas@thebucketpros.com

+46(0)72-443 92 94

Andri Reumert

Affärsutvecklare

 

andri@thebucketpros.com

+46(0)70-144 79 73

Daniel Zetterling

Affärsutvecklare

 

daniel@thebucketpros.com

+46(0)72-088 86 66

Johann Persson

Affärsutvecklare

 

johann@thebucketpros.com

+46(0)72-088 65 25

Europa

Calle Carlsson

European Sales Director

 

calle@thebucketpros.com

+34 634 460 056

Andy Gordon

Affärsutvecklare

 

andy@thebucketpros.com

+34 690 156 722

Niclas Hellqvist

Försäljningschef Sverige

 

        niclas@thebucketpros.com

        +46(0)72-443 92 94

HQ

Olle Hugosson

Digitalisering & Analys

 

olle@thebucketpros.com

+46(0)36-336 66 50

Simon Johansson

Marknad

 

simon@thebucketpros.com

+46(0)36-336 66 50

Jesper Svensson

Marknad

 

info@thebucketpros.com

+46(0)36-336 66 50

Johanna Hallberg

Marknad & Finans

 

johanna@thebucketpros.com

+46(0)70-313 22 53

Ledning

Olle Hugosson

Digitalisering & Analys

 

olle@thebucketpros.com

+46(0)36-336 66 50

Olle Hugosson

Digitalisering & Analys

 

olle@thebucketpros.com

+46(0)36-336 66 50

Andreaz Lindberg

VD & Affärsutvecklare 


andreaz@thebucketpros.com

        +46(0)70-310 88 15

Få nyhetsbrev från The Bucket Pros varje vecka!

THE BUCKET PROS

Ådalsvägen 1A

561 30 Huskvarna, Sverige

Besöks- och leveransadress:
c/o White Label Golf
Engelbrektsgatan 5

561 34 Huskvarna, Sverige

Tel: 036-336 66 50

info@thebucketpros.com

Intresserad av spelbollar? Besök:

www.whitelabelgolf.com

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

Kontakta oss

Niclas Hellqvist
Försäljningschef
niclas@thebucketpros.com
072-443 92 94

 

Andri Reumert
Affärsutvecklare
andri@thebucketpros.com
070-144 79 73