Teamet

TBP_gruppbild.jpg

The Bucket Pros

Vi är ett one-stop-shop för alla rangeoperatörer som vill utrusta och utveckla sin golfrange. Som kund hos The Bucket Pros kan du alltid lita på att du får rätt produkt till rätt syfte. 

 

Låt oss ta en dialog om vad som är optimalt för just din range. Med våra egna produkter plus våra många samarbetspartners hjälper vi dig till den perfekta lösningen för just din situation.

Sverige

Niclas Hellqvist

Försäljningschef Sverige

 

niclas@thebucketpros.com

+46(0)72-443 92 94

Andri Reumert

Affärsutvecklare

 

andri@thebucketpros.com

+46(0)70-144 79 73

Daniel Zetterling

Affärsutvecklare

 

daniel@thebucketpros.com

+46(0)72-088 86 66

Johann Persson

Affärsutvecklare

 

johann@thebucketpros.com

+46(0)72-088 65 25

Europa

Calle Carlsson

European Sales Director

 

calle@thebucketpros.com

+34 634 460 056

Andy Gordon

Affärsutvecklare

 

andy@thebucketpros.com

+34 690 156 722

HQ

Olle Hugosson

Digitalisering & Analys

 

olle@thebucketpros.com

+46(0)36-336 66 50

Simon Johansson

Marknad

 

simon@thebucketpros.com

+46(0)36-336 66 50

Jesper Svensson

Marknad

 

info@thebucketpros.com

+46(0)36-336 66 50

Andreaz Lindberg

VD & Affärsutvecklare

 

andreaz@thebucketpros.com

+46(0)70-310 88 15

Johanna Hallberg

Marknad & Finans

 

johanna@thebucketpros.com

+46(0)70-313 22 53